Kniha návštěv

Hezké vzpomínky na vyjímečného umělce...

Vladimír Janků | 03.03.2019

Velké poděkování za tyto stránky, paní Dášo. Františkovy písničky jsou pro mě milá vzpomínka na krásná 90tá léta, kdy jejich poslech byl něco jako "balzám" na duši pro citlivější a vnímavé povahy.
Jsem moc rád, že je ještě spousta lidí kteří nosí v srdci vzpomínku na tvorbu tohoto úžasného člověka..
Mějte se moc krásně!
Vladimír J. TURNOV

Krása

Jirka | 23.08.2018

Skvělé texty...

Na skleničku s Napoleonem

Rena | 22.04.2016

Tak jsem asi po 20 letech zase slyšela pisničku Na skleničku s Napoleonem a teď bulím jak želva. O všechny folkové desky jsem přišla během rozvodu (i kdyz jsem jich většinu koupila já). O tyhle stránky jsem "zakopla" čirou náhodou. Nedalo mi to a prohledala jsem Youtube a nakonec jsem Na skleničku s Napoleonem i Historku našla. Takovýhle úžasný texty už dneska nikdo nepíše. Básníci a písničkáři jako byli Frantšek Stralczynský, Karel Kryl, Zuzana Navarová, nebo Jaroslav Ježek z ČP 8 se prostě nahradit nedají.

dotaz

jirka kokeš | 24.12.2014

Děkuji za krásné stránky. Ale nikde nemohu najít zmínku o písni Konec Kariéry. Nevíte, prosím, je to ještě text pana Františka?
Jirikokes@seznam.cz

... film?

Michal Sadílek | 14.07.2014

Dášo, možná si vzpomenete na jednoho snílka, co pomýšlel na film o životní pouti Františka a Tomáše. Zkuste se mnou spojit na info@metafory.cz ... jestli bych s vámi mohl dopsat námět, nebo i přepsat scénář tak, aby to "ladilo"

Poděkování

Marek Strnad | 01.02.2014

Dášo, byl jsem na pražském křtu CD Rozpad kolonií v KD Gong. Díky za tyto stránky a především zpřístupnění Františkových textů.
S úctou,
Marek

Díky

Míra Pavlas | 22.07.2013

Hluboce smekám, Dášo, za to jak hezky a citlivě jsi tyhle stránky udělala. Snad se povede i Zdeňkovi dotáhnout CD Bonsaie. Ta muzika si zaslouží, aby ji pořád někdo objevoval. Mirek

Krasosmutnění

Mirek Sebera | 21.07.2013

Dášo, neznáme se, ale máme něco společného. Lásku k Františkovým textům. Už nad nimi sedím hodinu a říkám si, jak zajímavej člověk to musel být. Mám jeho písničky rád už od doby první Bonsai a je moc prima mít je takhle všechny pohromadě. Je to krásný a zároveň smutný, že lidem, kteří by měli co říct osud vyměřil tak málo času... Moc děkuju za tenhle web.

Re: Krasosmutnění

Dáša | 21.07.2013

Děkuju za krásná slova. A mám radost, že moje snaha nebyla zbytečná...

Přidat nový příspěvek